Napište nám


Zaregistrujte se jako uživatel Kristýny-GIS

Prosím zaregistrujte se a staňte se jedním z registrovaných uživatelů Kristýny-GIS. Registrací získáte následující výhody:

Můžete se nás zeptat na řešení Vašich problému s Kristýnou
Budete dostávat podrobné informace o aktualizacích Kristýny
Budete dostávat informace o našich nových produktech


Napište nám své návrhy nebo zašlete hlášení o chybách

Zajímá nás Váš názor na tento software. Prosím, napište nám váš názor či hlášení o chybách na adresu feedback@christine-gis.com. Tato adresa nepředstavuje technickou podporu, ale Váš názor či kritika nám pomůže plánovat budoucí vývoj a vytvářet užitečnější produkt vycházející z potřeb uživatelů.


Registrovaní uživatelé se mohou ptát na řešení svých problémů

Ačkoliv se pokoušíme testovat všechny možné situace, mohou se objevit některé chyby, popřípadě můžete mít hardware, software či data, která jsme netestovali. Pokud jste registrovaný uživatel, můžete nám zaslat popis chyby nebo Vašeho problému. Váš problém bude řešen tak rychle jak to bude možné a Vy budete informován o řešení. Chyby a problémy neregistrovaných uživatelů budou řešeny až následně a tito uživatelé nebudou informování o řešení.

Při popisu chyby buďte co nejpřesnější a nejúplnější. Pokud nebudeme schopni Váš problém přesně napodobit, nemůžeme Vám pomoci jej odstranit. V některých situacích bude nutné zaslat nám také část dat, které chybu způsobují. Kromě detailního popisu systémové konfigurace a chyby nám nezapomeňte napsat své jméno a registrační číslo. Hlášení o chybě zašlete na emailovou adresu bugreport@christine-gis.com.