Napíšte nám


Zaregistrujte sa ako užívateľ Kristíny-GIS

Prosím zaregistrujte sa a staňte sa jedným z registrovaných užívateľov Kristíny-GIS. Registráciou získate nasledujúce výhody:

Môžete sa nás opýtať na riešenie Vašich problémov s Kristínou
Budete dostávať podrobné informácie o aktualizáciách Kristíny
Budete dostávať informácie o našich nových produktoch


Napíšte nám svoje návrhy alebo zašlite hlásenie o chybách

Zaujíma nás Váš názor na tento software. Prosím, napíšte nám váš názor alebo hlásenie o chybách na adresu feedback@christine-gis.com. Táto adresa nepredstavuje technickú podporu, ale Váš názor či kritika nám pomôže plánovať budúci vývoj a vytvárať užitočnejší produkt vychádzajúci z potrieb užívateľov.


Registrovaný užívatelia sa môžu opýtať na riešenie svojich problémov

Aj keď sa pokúšame testovať všetky možné situácie, môžu sa objaviť niektoré chyby, prípadne môžete mať hardware, software či dáta, ktorá sme netestovali. Pokiaľ ste registrovaný užívateľ, môžete nám zaslať popis chyby alebo Vášho problému. Váš problém bude riešený tak rýchlo ako to bude možné a Vy budete informovaný o riešení. Chyby a problémy neregistrovaných užívateľov budú riešené až následne a títo užívatelia nebudú informovaný o riešení.

Pri popise chyby buďte čo najpresnejší a najúplnejší. Pokiaľ nebudeme schopný Váš problém presne napodobniť, nemôžeme Vám pomôcť ho odstrániť. V niektorých situáciách bude nutné poslať nám tiež časť dát, ktoré chybu spôsobujú. Okrem detailného popisu systémovej konfigurácie a chyby nám nezabudnite napísať svoje meno a registračné číslo. Hlásení o chybe zašlite na emailovou adresu bugreport@christine-gis.com.