Napisz do nas


Zarejestruj się jako użytkownik Krystyny-GIS

Prosimy o zarejestrowanie się aby zostać jednym z zarejestrowanych użytkowników Krystyny-GIS. Zarejestrowani użytkownicy zyskują następujące możliwości: 

Możesz zapytać nas o rozwiązanie problemów związanych z Krystyną
Otrzymujesz informacje o aktualizacjach Krystyny
Otrzymujesz informacje o naszych nowych produktach


Piszcie do nas o zauważonych błędach lub jeśli macie jakiekolwiek sugestie

Jesteśmy zainteresowani waszą opinią o tym oprogramowaniu. Przesyłajcie sugestie lub informacje o błędach na adres: feedback@christine-gis.com. Pomoc techniczna nie jest dostępna pod tym adresem, ale wasze opinie pomogą nam lepiej zaplanować rozwój oprogramowania.


Zarejestrowani użytkownicy mogą zwracać się do nas z prośbą o rozwiązanie ich problemów

Chociaż staramy się testować wszystkie możliwe sytuacje, mogą występować pewne błędy, które mogą również wynikać z tego, że użytkownik posiada taki sprzęt i/lub oprogramowanie i/lub dane których nie byliśmy w stanie przetestować. Jeśli więc jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz przesłać do nas opis błędów lub problemów. Twój problem będzie rozwiązany tak szybko jak to tylko możliwe i zostaniesz poinformowany o rezultatach. Błędy i problemy niezarejestrowanych użytkowników będą rozwiązywane w drugiej kolejności i ci użytkownicy nie będą informowani o rozwiązaniu problemu. 

Prosimy abyś opisywał błędy tak dokładnie jak to tylko możliwe. Jeśli nie będziemy potrafili odtworzyć sytuacji w której występuje błąd, nie będziemy mogli pomóc w jego usunięciu. Czasami będzie występowała konieczność wysłania do nas fragmentu danych które powodują wystąpienie błędu. Poza szczegółowym opisaniem konfiguracji systemowej i błędu nie zapomnij o swoim nazwisku oraz numerze uzyskanym w czasie rejestracji. Korespondencję należy kierować na adres: bugreport@christine-gis.com.


Możliwe jest komunikowanie się z nami w następujących językach: angielski, czeski, słowacki, nawet w sytuacji gdy witryna internetowa wyświetlana jest w innym języku.